Wirtualne spacery Wrocław

Wirtualne spacery to świetna metoda na prezentację wnętrza nieruchomości. Stworzenie wirtualnego spaceru umożliwia klientom zapoznanie się z danym miejscem. Dzięki nim możemy zobaczyć jak wyglądają dane pomieszczenia bez konieczności wychodzenia z domu. Wirtualne spacery polegają na połączeniu ze sobą zdjęć 360 stopni. Dzięki siatce połączeń widz ma możliwość przechodzenia pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. Może przechodzić do kolejnych miejsc za pomocą interaktywnych strzałek. Naciskając na strzałkę automatycznie przechodzi się do innego pomieszczenia. W ten sposób może spacerować i zwiedzać wnętrze. Ponadto w każdej chwili może obrócić ekran i skierować wzrok na to, co w danym momencie go interesuje.

Hot spoty umożliwiają interakcję

Zaletą wirtualnych spacerów jest możliwość dodawania hot spotów, czyli interaktywnych elementów. Po naciśnięciu na hot spot wyświetlają się interesujące nas informacje. Na przykład, gdy oglądamy wirtualny spacer po hotelu i naciśniemy na ikonę z napisem ,,Informacje”, pojawi się okienko, w którym zawarte zostaną dane liczbowe o obiekcie. W hot spotach zawarte mogą być również zdjęcia, rysunki techniczne etc. Hot spoty w znakomity sposób pozwalają zawrzeć kluczowe informacje w skondensowanej formie.
Wirtualne spacery można oglądać na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest korzystanie z gogli do wirtualnej rzeczywistości. Oglądając wirtualne spacery w goglach możemy zmieniać punkt widzenia za pomocą ruchu głową. Możemy również przechodzić pomiędzy poszczególnymi zdjęciami 360 używając kontrolera. Po kliknięciu kontrolerem na strzałkę, przeniesiemy się do następnej panoramy.
Jeżeli gogle nie są połączone z kontrolerem, przemieszczanie pomiędzy panoramami 360 stopni odbywa się w inny sposób. Aby przetransportować się w inne miejsce musimy utrzymać wzrok w określonym punkcie. Po kilku sekundach program rozpozna, że chcemy zmienić lokalizację.
Wirtualne wycieczki można oglądać również na komputerach. W tym przypadku do przemieszczania się i zmieniania perspektywy korzystamy z myszki. Aby przenieść się w inne miejsce wystarczy kliknąć na strzałkę. Zmiana perspektywy polega natomiast na przytrzymaniu przycisku myszki i obrocie obrazu tak jak robi się to w przypadku korzystania z Google Street View.
Wirtualne spacery idealnie nadają się do prezentacji pomieszczeń. W ten sposób możemy przenieść widza do naszej nieruchomości, hotelu czy showroomu. Wirtualne spacery pozwalają na dokładne obejrzenie wnętrz oddalonych o setki kilometrów.
Wirtualny spacer może zostać wzbogacony o elementy dźwiękowe. W tle może lecieć muzyka lub dźwięki otoczenia. Możemy zatem oglądać fotografie 360 stopni na świeży powietrzu, a w tle słyszeć śpiew ptaków. Wirtualne wycieczki są dostosowane do odtwarzania na różnych urządzeniach. Można z nich korzystać w goglach VR typu Oculus Go lub Cardboard, a także na smartfonach tabletach, komputerach i laptopach. Po stworzeniu wirtualnego spaceru generowany jest specjalny link umożliwiający odtwarzanie wirtualnego spaceru lub osadzenie go na stronie internetowej. Zdjęcia 360 stopni są również kompatybilne z wieloma portalami społecznościowymi. Można je zamieszczać m.in. na Facebooku.

Wrocław zanurzony w Wirtualną Rzeczywistość

Zamów usługę wykonania wirtualnego spaceru we Wrocławiu. Napisz na biuro@wytworniafilmow360.pl. Warto postawić na sprawdzoną firmę. Warto postawić na jakosć. Wrocław wybiera Wytwórnię Filmów 360.