Wirtualne spacery Warszawa

Wirtualne spacery to bardzo dobra metoda zaprezentowania swojej firmy klientom. Wirtualne spacery umożliwiają przeniesienie się w dane miejsce bez konieczności wychodzenia z domu. Za pomocą wirtualnych spacerów możemy pokazać jak wyglądają wnętrza w naszym obiekcie. Możemy pokazać jego zalety i cechy. Widz może poczuć się tak, jakby spacerował po danej przestrzeni.

Wirtualne spacery mają zastosowanie w wielu branżach. Najczęściej stosujemy je w branży nieruchomości. Stworzenie wirtualnego spaceru daje możliwość zobaczenia wnętrza, które może być oddalone o setki tysięcy kilometrów. Dzięki panoramom możemy zachęcić klientów do kupna mieszkania, odwiedzenia hotelu, a także zaprezentować nasze produkty w showroomie. Informacje o pomieszczeniach zawarte są w hot spotach, czyli specjalnych punktach, które rozwijają się po kliknięciu.

Wirtualne spacery można odtwarzać na różnych portalach. Po utworzeniu wycieczki tworzony jest specjalny link, który umożliwia osadzenie wirtualnego spaceru na stronie internetowej.

Jak powstają zdjęcia sferyczne?

Wirtualne spacery składają się ze zdjęć 360 stopni. Te powstają przy użyciu specjalnej technologii. Można je wykonać przy użyciu jednego aparatu, który posiada wiele obiektywów. Po wyzwoleniu migawki stojącego na statywie aparatu, w tym samym czasie robi się kilka zdjęć. Dzięki temu możemy zarejestrować w postaci sferycznej ruch. Następnie zdjęcia przy użyciu specjalnego programu łączone są w panoramę sferyczną. Na samym końcu pomiędzy panoramami tworzy się siatkę połączeń, które tworzą wirtualny spacer.
Innym sposobem wykonywania panoram sferycznych jest wykonanie kilku lub kilkunastu zdjęć za pomocą aparatu z jednym obiektywem. Aby wykonać takie zdjęcia należy ustawiać aparat w różnych pozycjach. Ta metoda nie daje jednak możliwości rejestrowania obrazu na żywo.
Gotowe wirtualne spacery można umieścić w specjalnej, spersonalizowanej aplikacji. Będzie ona dostępna do pobrania w sklepach Google Play na Android oraz IOS. Specjalna aplikacja umożliwia umieszczenie swoich logotypów i odtwarzanie wirtualnych spacerów w wersji offline.

Liczy się każdy szczegół

Wytwórnia Filmów 360° oferuje profesjonalne wykonanie wirtualnych spacerów. W naszej firmie dbamy o każdy szczegół. Po wykonaniu zdjęć sferycznych dokonujemy ich kompleksowej obróbki. Nasz retusz umożliwia ukrycie wszelkich brudów i niedociągnięć. Dokonujemy też korekcji kolorów. Jeżeli na zdjęciu znajdują się niepożądane elementy, usuwamy je. Możemy też dołączyć inne grafiki, które wzbogacą wizualną warstwę wirtualnego spaceru.

Warszawa – Wirtualne spacery hitem w stolicy

Wirtualne spacery w Warszawie stały się hitem. Największe firmy w Warszawie stosują wirtualne spacery, bo dzięki nim zwiększa się oglądalność ich stron internetowych. Warszawa jest też miejscem często odwiedzanym na Google Street View, a tam wykonane przez nas wirtualne wycieczki również są umieszczane.
Nasza firma ma siedzibę w Warszawie. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, chętnie umówimy się na spotkanie i zaprezentujemy nasze realizacje w goglach VR. Możliwość przetestowania naszych usług, przed ich zakupieniem pozwoli na wybór najlepszych rozwiązań.
Jeżeli zastanawiasz się nad stworzeniem wirtualnego spaceru w Warszawie, napisz do nas na: biuro@wytworniafilmow360.pl. Warto postawić na profesjonalizm.