Wirtualne spacery Kraków

Czym są wirtualne spacery?

Wirtualne spacery powstają w oparciu o połączone ze sobą zdjęcia sferyczne. Pomiędzy poszczególnymi zdjęciami sferycznymi istnieją połączenia. Z jednego zdjęcia sferycznego możemy przenieść się do innego za pomocą strzałek. Po naciśnięciu na strzałkę automatycznie zmienia się nasza perspektywa. Oglądając każde zdjęcie mamy możliwość wyboru kadru, na który chcemy patrzeć. Możemy obracać widok dowolną stronę tak, jakbyśmy ruszali głową.
Sposób wykonywania obrotu jest zależy od tego, w jaki sposób oglądamy wirtualną wycieczkę. Jeżeli robimy to w goglach VR, wystarczy ruszyć głową. Jeżeli korzystamy ze smartfona, wystarczy zmienić jego położenie. Obraz będzie się automatycznie zmieniał. Jeżeli natomiast używamy komputera, powinniśmy użyć myszki. Widok zmienimy ruszając myszką przy jednoczesnym naciśnięciu i przytrzymaniu lewego przycisku.
Wirtualne spacery mogą być osadzone m.in. na mapach Google Street View. W ten sposób osoby oglądające popularne mapy będą mogły zobaczyć jak wygląda wnętrze budynku. Pozwala to na zwiększenie potencjalnych klientów firmy.

Przede wszystkim jakość

Kluczowym elementem przy tworzeniu panoram sferycznych jest jakość. Aby panoramy dobrze się oglądało ważne jest pamiętanie o kilku elementach. Jednym z nich jest odpowiednie oświetlenie. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu wirtualnych spacerów i pamiętamy o każdym szczególe. Dysponujemy również sprzętem, który pozwala na tworzenie zdjęć sferycznych, które nawet przy dużym przybliżeniu zachowują wysoką jakość.
Innym czynnikiem wpływającym na jakość realizacji jest zastosowanie hot spotów. Hot spoty to specjalne punkty zaznaczone na zdjęciu. Po ich naciśnięciu wyświetla się dodatkowe okienko. W nim mogą znajdować się opisy produktów, zdjęcia detali lub rysunki techniczne. Duża ilość hot spotów może urozmaicić wirtualny spacer i wzbogacić je w warstwie informacyjnej.
Wirtualny spacer nie musi ograniczać się do samych obrazów. Może zostać wzbogacony o elementy dźwiękowe. W tle może lecieć muzyka lub dźwięki otoczenia. Możemy zatem oglądać fotografie 360 stopni na świeżym powietrzu, a w tle słychać śpiew ptaków. Możemy również podłożyć naszą ulubioną piosenkę, by cały czas leciała w tle. Muzyka może być również dobierana w zależności od pomieszczenia. Będąc w jednym pokoju możemy np. słuchać Madonny, a w kolejnym Czerwonych Gitar. Istnieje również możliwość dodania podkładu lektorskiego. Wybrany lektor może opowiedzieć o cechach i zaletach stosowanych rozwiązań. Współpracujemy z profesjonalnymi lektorami.

Wirtualny spacer Kraków

Kraków to miasto, które jest bogate w liczbę zdjęć sferycznych umieszczonych na Google Street View. Dodając do map zdjęcie sferyczne swojego obiektu zwiększamy zainteresowanie. Umieszczenie wirtualnego spaceru w wizytówce Google może korzystnie wpłynąć na liczbę osób odwiedzających stronę internetową. Zapewni również, że internauci dłużej się na niej zatrzymają.
Nasza firma świadczy usługi na terenie Krakowa i okolic. Dojeżdżamy do klientów i na miejscu dokonujemy prezentacji naszych realizacji, a następnie ustalamy szczegóły. Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem wirtualnego spaceru w Krakowie, napisz na biuro@wytworniafilmow360.pl.
Jesteśmy rekomendowanym fotografem Google’a. Nasze panoramy sferyczne na Google Maps były wielokrotnie oglądane przez internautów z całego świata.
Warto postawić na jakość. Warto postawić na wirtualną rzeczywistość. Kraków stawia na Wytwórnię Filmów 360 stopni!