Wirtualne spacery Bydgoszcz

Zajmujemy się tworzeniem wirtualnych spacerów w Bydgoszczy. Wirtualne spacery możemy wykonywać z różnych perspektyw. Przy pracy często wykorzystujemy drona. W ten sposób możemy ukazać nieruchomości z perspektywy lotu ptaka. Mamy także możliwość wykonywania zdjęć sferycznych pod wodą. Wirtualne spacery możemy wykonywać również w wersji stereskopicznej 3D. Stereoskopia pozwala na jeszcze bardziej realne odzwierciedlenie formy.
Naszą pracę cechuje profesjonalizm. Dzięki najlepszemu na rynku sprzętowi osiągamy najwyższą jakość zdjęć w najwyższej rozdzielczości. Wirtualne spacery możemy stworzyć w kilku wersjach językowych. Widz może mieć opcję wyboru języka i przełączania poszczególnych wersji.
Zajmujemy się także tworzeniem spersonalizowanych aplikacji. Każdy wirtualny spacer możemy osadzić w aplikacji, która będzie dostępna do pobrania w wersji na Androida oraz iOS.
Wirtualne wycieczki można również opublikować na Google Street View. Są one wtedy dostępne dla wszystkich użytkowników i zwiększają zasięg odtwarzania. Zajmujemy się także retuszem zdjęć sferycznych. Każda panorama jest poddawana procesowi postprodukcji. Jesteśmy w stanie wyciąć niepotrzebne elementy, zamaskować brudy lub nakleić grafiki. W ramach naszych usług oferujemy także obsługę stoisk VR. Wirtualne spacery świetnie sprawdzają się podczas wyświetlania na targach. Dysponujemy kilkunastoma zestawami gogli VR, a także pracownikami przeszkolonymi do prezentacji wirtualnych spacerów w goglach VR.
Pokazanie szczegółów w wirtualnych spacerach nie stanowi problemu. Aby pokazać detal stosuje się tzw. hot spoty. Po naciśnięciu na hot spot pojawia się okienko, w którym umieszczone jest zdjęcie w zbliżeniu. W ten sposób można ukazać nawet najmniejszy szczegół.

Najwyższa jakość panoram sferycznych

Nasze wirtualne spacery mają najwyższą jakość. Jesteśmy rekomendowanym fotogramem Google’a. Mamy bogate doświadczenie i wiemy jak dobrze wykonywać fotografie sferyczne. Poza wykonywaniem wirtualnych spacerów zajmujemy się także tworzeniem filmów sferycznych 360 stopni.
Jeżeli szukacie firmy, wykonującej wirtualne spacery w Bydgoszczy nie mogliście lepiej trafić. Wytwórnia Filmów 360 gwarantuje najwyższą jakość.