Filmy 360 we Wrocławiu

Filmy 360 w Wrocławiu

Produkujemy profesjonalne filmy 360 stopni we Wrocławiu.

Filmy 360° to idealne narzędzie do promocji firm i eventów. Nowe technologie stają się coraz bardziej atrakcyjne dla odbiorców. Technologia VR rozwija się w błyskawicznym tempie. Według danych agencji KZero w 2018 roku korzystać z niej będzie ponad 170 mln osób.

Filmy VR cechuje maksymalne skupienie uwagi odbiorców. Oglądając projekcję sferyczną w goglach VR, widz jest skoncentrowany wyłącznie na filmie, który go otacza. Nie ma możliwościrozproszenia uwagi i biernego patrzenia na ekran jak w przypadku oglądania telewizji.

Jedną z kluczowych zalet filmów 360° jest możliwość przenoszenia się do innego, wirtualnego świata. Dzięki temu podczas targów możliwe jest maksymalnie realistyczne pokazanie przestrzeni i zanurzenie widza w wirtualnej rzeczywistości.

Wytwórnia Filmów 360° zajmuje się produkcją profesjonalnych filmów sferycznych. Najważniejszy jest dla nas storytelling. Skupiamy się na zaskoczeniu i zaangażowaniu widza.

Etapy realizacji:

PREPRODUKCJA
Wybór optymalnych rozwiązań

NAGRANIE
Plan zdjęciowy, nagranie materiału

POSTPRODUKCJA
Stitching, montaż, dodanie czołówki i tyłówki

DYSTRYBUCJA
Umieszczenie filmu w Internecie, prezentacje na targach, analiza skuteczności

Filmy 360° wywołały rewolucję w branży wideo. Dzięki nowej technologii rejestrowania obrazu, to użytkownik decyduje, w którym kierunku chce patrzeć.
Filmy 360° powstają dzięki użyciu kilku kamer, które w tym samym czasie rejestrują różne punkty przestrzeni. Po nagraniu, obraz z kamer jest łączony (tzw. stitching) w specjalistycznym programie komputerowym. Po scaleniu obrazu w całość, film 360° może być wyświetlany np. za pomocą odtwarzacza na portalu YouTube, Vimeo, serwisie społecznościowym Facebook lub aplikacji na smartfony.

Istnieją różne metody odtwarzania filmów 360°. Można robić to za pomocą ruchu myszką (w przypadku korzystania z komputera), obrotu urządzeniem (w przypadku korzystania z tableta lub smartfona) lub ruchu głową (w przypadku korzystania z gogli VR).

Działamy na terenie całego kraju. Zadzwoń pod numer 607590364 lub napisz na adres: biuro@wytworniafilmow360.pl