Filmy 360 Warszawa

Filmy 360 w Warszawie

Szukasz firmy, która wykona film 360 w Warszawie? Dobrze trafiłeś.

Czym są filmy 360 stopni?

Filmy 360° to inaczej filmy sferyczne. Charakteryzują się tym, że widz ma możliwość wyboru, w którym kierunku chce patrzeć. Filmy 360° powstają przy użyciu kilku kamer, które jednocześnie nagrywają różne punkty przestrzeni. Po połączeniu poszczególnych obrazów powstaje jeden film. Widzowie mogą go oglądać w goglach VR (obrót ekranu za pomocą ruchu głową), na smartfonach (obrót ekranu za pomocą ruchu telefonem), a także na komputerze (obrót ekranu za pomocą myszki).

Jak można urozmaicić film 360?

Filmy 360° to nieszablonowy sposób na przedstawienie firmy, relacji z eventu czy stworzenie klipu z wesela. Istnieje jednak możliwość na jeszcze większe zaskoczenie widza. Dzięki szeregowi efektów specjalnych potrafimy wprowadzić odbiorcę w stan zaskoczenia. To tylko niektóre z technik, które wykorzystujemy w naszych realizacjach:

  • Ujęcia z drona
  • Ujęcia podwodne
  • Filmy 360° 3D
  • Ujęcia z łazika
  • Interaktywne filmy 360°
  • Livestreaming 360°

Wytwórnia Filmów 360° posiada bogatą bazę statystów i aktorów, z którymi współpracuje przy realizacji projektów. Pracujemy również z profesjonalnymi lektorami.

W jakiej jakości można odtwarzać filmy 360°?

Nasze kamery pozwalają na rejestrację obrazu w rozdzielczości nawet 8K. Natomiast najczęściej stosowaną i w pełni zadowalającą rozdzielczością stosowaną do odtwarzania filmów 360 stopni przez Internet jest jakość 4K.

Dla kogo pracujemy?

Realizujemy filmy promocyjne dla firm, relacje z wydarzeń, filmy edukacyjne dla muzeów i galerii, filmy dla młodych par ze ślubów i wesel, filmy fabularne i teledyski. Nie ogranicza nas lokalizacja. Działamy na terenie całego kraju.
Dlaczego warto postawić na Wirtualną Rzeczywistość?
Filmy 360° to nowość na rynku. Dzięki ich zastosowaniu istnieje możliwość zaskoczenia klienta, zaprezentowania klientowi swojego produktu/nieruchomości w nowy, nieszablonowy sposób.

Mówi się, że opowiadanie o Wirtualnej Rzeczywistości jest jak prezentowanie kolorowych filmów na czarno-białych telewizorach. Żeby zrozumieć czym jest VR, trzeba to zobaczyć. Chętnie umówimy się na spotkanie i zaprezentujemy nasze realizacje w goglach VR.

Jeżeli jesteś zainteresowany poznaniem naszej oferty, zadzwoń pod numer 607590364 lub napisz na adres biuro@wytworniafilmow360.pl