filmy 360 poznan

Filmy 360 w Poznaniu

Szukasz firmy, która produkuje profesjonalne filmy 360 na terenie Poznania? Dobrze trafiłeś. Od kilku lat zajmujemy się tworzeniem wyjątkowych realizacji w technologii VR.

Filmy 360 stopni to totalna rewolucja w branży wideo.

Teraz to widz decyduje, w którym kierunku chce patrzeć. Dzięki możliwości sterowania kadrem, możliwe jest oglądanie dowolnego punktu otoczenia.

Filmy 360 stopni powstają dzięki użyciu kilku kamer lub jednej kamery z kilkoma obiektywami. Każdy z obiektywów w tym samym czasie rejestruje inny punkt otoczenia. Następnie w specjalnym programie, obrazy z poszczególnych kamer łączone są w całość. W ten sposób powstaje film 360 stopni, który można oglądać za pomocą różnych urządzeń.

Największe zanurzenie w wirtualną rzeczywistość osiąga się podczas oglądania filmów w goglach VR. Za pomocą ruchu głową zmieniamy perspektywę, z której oglądamy film. Filmy 360 można oglądać również na YouTube, Vimeo czy na Facebooku.. Aby obracać obraz, wystarczy ruszyć myszką tak jak w przypadku oglądania zdjęć na Google Street View.

Filmy 360 można oglądać także na smartfonach wyposażonych w żyroskop. Urządzenie wykrywa ruch, dzięki czemu poruszenie smartfonem powoduje obrót ekranu. Popularne jest także oglądanie wirtualnej rzeczywistości w kartonowych goglach Cardboard. Filmy 360 można w nich odtwarzać po włożeniu do środka smartfona.
Realizacje VR można urozmaicić na wiele sposobów. W naszej ofercie znajdują się m.in. nagrania z drona, ujęcia podwodne, filmy nagrane za pomocą technologii timelapse (przyspieszone tempo) lub slowmotion (zwolnione tempo). Mamy również możliwość nakładania na film animowanych infografik, prędkościomierza, a także animacji 3D.

Filmy 360 mogą przybierać formę wirtualnych spacerów. Dzięki specjalnej aplikacji, widzowie mogą wybierać, w które miejsce chcą przejść, a specjalne hotspoty umożliwiają poruszanie się pomiędzy poszczególnymi ujęciami. W ten sposób tworzymy interaktywne filmy.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 607590364 lub mailowego na adres biuro@wytworniafilmow360.pl.