Filmy 360 w Krakowie

Filmy 360 w Krakowie

Wytwórnia Filmów 360° produkuje filmy sferyczne na terenie Krakowa.

Zajmujemy się kompleksową realizacją nagrań. Najpierw ustalamy z klientami najlepsze rozwiązania, tworzymy scenariusz i organizujemy plan zdjęciowy. Później za pomocą kilku kamer realizujemy nagranie. Możemy nagrywać nawet w jakości 8K. Następnie zaczynamy stitching (łącznie poszczególnych obrazów w całość) oraz montaż. Potem zaczyna się etap promocji. Umieszczamy film na portalach społecznościowych i platformach takich jak YouTube, Vimeo, OmniVirt, Facebook. Dysponujemy bogatą analizą treści – zainteresowanym klientom dostarczamy raport dotyczący liczby wyświetleń oraz heatmapy z zaznaczonymi miejscami, w które najczęściej patrzyli widzowie.

Filmy 360 idealnie nadają się do prezentowania podczas targów. Największą immersję (stopień zanurzenia w wirtualnej rzeczywistości) osiąga się, oglądając filmy sferyczne w goglach VR. Jesteśmy w stanie zapewnić od kilku do kilkudziesięciu zestawów gogli, w których można prezentować filmy na stoisku targowym.
Za pomocą gogli VR możemy przenieść osoby odwiedzające stoisko do zupełnie innego świata. Dzięki temu możemy w bardziej realistyczny sposób pokazać miejsca niedostępne lub oddalone o kilka tysięcy kilometrów. Możemy też zaprezentować biuro i przedstawić dzień z życia firmy w skondensowanej formie.
Filmy 360 stopni można wzbogacić o różne efekty. Realizując film VR, warto rozważyć nagranie ujęć z drona. Polecamy również zastosowanie interaktywnych grafik. Jedynym z możliwych rozwiązań jest także zastosowanie dźwięku binauralnego. Tworzymy również interaktywne filmy sferyczne. Umożliwiają one przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi ujęciami. Naciśnięcie specjalnych hotspotów powoduje wyświetlenie się infografiki lub przejście do innego pomieszczenia, tak jak dzieje się to w wirtualnym spacerze.

Nasz firma współpracuje z najlepszymi agencjami lektorskimi. Posiadamy również dostęp do bazy aktorów i statystów. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik osiągamy w pełni profesjonalne filmy.

Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę, zadzwoń pod numer 607590364 lub napisz e-maila na adres: biuro@wytworniafilmow360.pl