filmy 360 gdańsk

Filmy 360 w Gdańsku

Chcesz wyprodukować film 360 stopni w Gdańsku? Postaw na jakość!

Dlaczego my?

Filmy 360° to nasza pasja. Tworzymy profesjonalne produkcje dla klientów z różnych branż. Dzięki temu posiadamy bogate doświadczenie. Realizowaliśmy filmy VR dla takich marek jak: Meat&Fit, Politechnika Warszawska, Grupa Set, Grupa IQS, Klub Mechanik.

Nasze filmy mają odpowiednią jakość. Realizujemy nagrania, które można odtwarzać w rozdzielczości 8K. Pozwala nam na to nowoczesny sprzęt i najnowsze oprogramowanie.

Stawiamy na pełne zaangażowanie widza. Ważny jest dla nas storyteling. Za każdym razem chcemy opowiedzieć nową, unikatową historię. Zależy nam na zaskoczeniu widza. Lubimy nieszablonowe rozwiązania.

Skupiamy się na rozbudowaniu filmów sferycznych. Stosujemy specjalne efekty, które zwiększają zaangażowanie widza. Dysponujemy całą paletą rozwiązań. To m.in. ujęcia z drona, łazika lub selfiesticka, ujęcia timelapse lub slowmotion nagrywane w przyspieszonym lub zwolnionym tempie, ujęcia podwodne, interaktywne filmy, wirtualne spacery.

Wizualny efekt to nie wszystko. Dbamy również o dźwięk. Współpracujemy w tym zakresie z profesjonalnym studiem lektorskim. Posiadamy również bazę aktorów i statystów.

Filmy 360 najlepiej odtwarzać w goglach VR. Nasza firma zajmuje się obsługą stoisk i prezentowaniem filmów 360° na targach. Dysponujemy zestawami gogli Samsung Gear VR. Zapewniamy dowolną liczbę gogli oraz wykwalifikowaną obsługę.

Nasza firma zajmuje się również produkcją kartonowych gogli Cardboard. To dobry pomysł na gadżet, który można rozdawać odbiorcom. Kartonowe gogle można zadrukować wybraną przez siebie grafiką.

Zapewniamy także szczegółową analizę. Projekty kończymy wysłaniem raportu dotyczącego liczby wyświetleń. Dostarczamy także Heat-Mapę z zaznaczonymi obszarami, na które najczęściej patrzyli widzowie.

“Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” Albert Einstein.

Kiedy ostatnio robiłeś coś po raz pierwszy? Kiedy postanowiłeś zrobić coś oryginalnego?

Teraz masz okazję! Postaw na film 360. Postaw na Wirtualną Rzeczywistość.
Zadzwoń pod numer 607590364 lub napisz na adres biuro@wytworniafilmow360.pl