film 360 na slub

Film 360 na Twój ślub

Zwykły teledysk ślubny to już przeszłość. Postaw na Wirtualną Rzeczywistość! Postaw na film 360 stopni ze ślubu i wesela!

Filmy 360 pozwalają na przeniesienie się w czasie. Oglądając je w goglach VR, odtworzysz każdy moment uroczystości. Nasze kamery rejestrują każdy punkt otoczenia w tym samym czasie. Dzięki temu podczas oglądania filmu ze ślubu to Ty decydujesz, czy podczas przysięgi obserwujesz Młodą Parę, czy wzruszoną ciocię w drugim rzędzie. Filmy 360 to wyjątkowa pamiątka. Można je oglądać kilkanaście razy, a za każdym razem odkrywać coś nowego.
Do filmów 360 stopni podchodzimy w sposób nieszablonowy. Chcemy maksymalnie oddać charakter ceremonii i zarejestrować każdy detal. Zależy nam na oddaniu emocji.

Nasza oferta zawiera trzy warianty cenowe: Basic, Standard, Premium.

  • Basic – Filmujemy ślub. Młoda Para otrzymuje zapis uroczystości.
  • Standard – Filmujemy ślub i wesele. Młoda Para otrzymuje ok. 3-minutowy klip, który jest skrótem ze ślubu i wesela.
  • Premium – Filmujemy ślub, wesele, przygotowania i poprawiny. Młoda Para otrzymuje zapis wszystkich uroczystości oraz ok. 3-minutowy klip, który jest skrótem ze ślubu i wesela.

Zapytaj o wycenę! Napisz do nas na biuro@wytworniafilmow360.pl lub zadzwoń: 516071011.

  • Filmy 360 możemy nagrywać również z perspektywy lotu ptaka. Dzięki ujęciom z drona, film 360 może być jeszcze bardziej wyjątkowy.
  • Chcesz przygotować niespodziankę swoim gościom? Podaruj im kartonowe gogle VR ze zdjęciem Młodej Pary. Uczestnicy ślubu i wesela będą mogli jeszcze raz przeżyć niezapomniane emocje i obejrzeć w nich film 360 z uroczystości.

Jesteśmy profesjonalnym studiem 360 stopni. Zależy nam na zadowoleniu klienta, o czym świadczą opinie.

,,Wytwórnia Filmów 360 nagrała film z mojego ślubu i wesela, i to co zrobili przerosło moje oczekiwania! Świetny montaż, całość robi duże wrażenie, jest to wyjątkowa i bardzo wartościowa pamiątka, można przeżyć momenty ze ślubu i wesela jakby się tam było jeszcze raz.
Polecam i dziękuję za świetnie wykonaną pracę!” Antoni

,, W naszym odczuciu tradycyjni kamerzyści bardzo zwracają na siebie uwagę i sprawiają że wesele jest bardziej sztuczne, więc nie chcieliśmy zwykłego filmu weselnego. Kamery do filmu 360 były znacznie mniej inwazyjne i równocześnie bardziej nowoczesne. Mamy teraz wspaniałą pamiątkę i możemy obejrzeć nie tylko siebie, ale też i gości którzy byli z nami na weselu. Możemy na spokojnie zobaczyć co się działo w miejscach na które nie zwracaliśmy uwagi podczas przyjęcia 🙂 Z Wytwórni Filmów 360 jesteśmy bardzo zadowoleni, film jest bardzo dobrej jakości. Teraz polecamy ich wszystkim naszym znajomym, którzy planują ślub :)” Paweł

,,Podczas oglądania filmu 360 ze ślubu, popłakałam się ze wzruszenia. Dokładnie o to mi chodziło! :)” Ania