oferta dla firm

Film 360 dla Twojej firmy

Film 360° to idealne narzędzie do promocji firmy. To doskonały pomysł na zaprezentowanie pomieszczeń, relacji z wydarzenia lub raportu rocznego na targach. Odtwarzanie filmów 360 w goglach VR sprawi, że stanowisko targowe zostanie zauważone i zapadnie w pamięć klientom.

Wytwórnia Filmów 360° zajmuje się produkcją filmu od początku do końca. Najpierw wspólnie tworzymy koncepcję, zbieramy pomysły i piszemy scenariusz. Później przygotowujemy plan zdjęciowy, angażujemy aktorów i statystów. Następnie realizujemy nagranie i rozpoczynamy montaż.

Na koniec publikujemy film na stronach internetowych i portalach społecznościowych. Organizujemy również stoiska na targach z obsługą dowolnej liczby gogli VR. Dysponujemy danymi statystycznymi dotyczącymi liczby wyświetleń filmu oraz heatmapą, czyli miejscami, w które widzowie najczęściej patrzyli.
Cechuje nas profesjonalne podejście. Nagrywamy filmy w rozdzielczości nawet 8K. Zawsze dbamy o storytelling. Opowiadane przez nas historie są unikatowe i dostosowane do potrzeb klientów.

Realizujemy filmy sferyczne, prezentujące przestrzenie firmowe z udziałem statystów i aktorów oraz podkładem lektorskim. Stosujemy również technikę timelapse (przyspieszone tempo), a także ujęcia z drona.

Filmy 360 stopni warto urozmaicić interaktywnymi infografikami, sterowanymi przez osobę pojawiającą się na filmie. W atrakcyjny sposób jesteśmy w stanie przedstawić nawet bardzo skomplikowane dane.

Jedną z nowości jest możliwość tworzenia interaktywnych filmów 360 stopni. Klikając w specjalne hotspoty, możemy przemieszczać się pomiędzy różnymi kadrami. W ten sposób powstają wirtualne spacery z filmami 360.

Technologia VR rozwija się w dynamicznym tempie. Według danych agencji KZero w 2018 roku korzystać z niej będzie ponad 170 mln osób. W rozwój VR inwestują m.in. Google, Facebook, Apple i Samsung.

Kiedy ostatnio robiłeś coś po raz pierwszy?

“Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” Albert Einstein.

Postaw na film 360. Postaw na Wirtualną Rzeczywistość.
Zadzwoń pod numer 607590364 lub napisz na adres biuro@wytworniafilmow360.pl